Boynumda hissettiğim muazzam bir ağrının ardından onbeş gün sonra önce haraket kabiliyetimi sonra hissetme yeteneğimi vücudumun sağ tarafında tamamen kaybettim.
Yapılan tüm tetikler, düşünülen tadavi yöntemleri hiç bir işe yaramadı. İstanbul’ da kapısını çalmadığım ne beyin cerrahı profosörü ne de ortapedi profosörü kalmadı. Hiç birisi bırakın bir teşhisi veya ameliyatı onbeş dakika süren viziteler ile yapacak bir şey olmadığını altına basarak söyledi.
Gelelim Mehmet Hoca‘ya..
Önce beni psikolojik olarak hazırladı, tetkikleri tıbbın verdiği tüm imkanları kullanarak tekrar düzenledi.
Sonuç; Mehmet Hoca’ nın yaptığı, uzun süren bir ameliyatın ardından, altı ay sonra tekrar hissetme yeteneğimi ve bir sene sonra tamamen hareket kabiliyetinin tamamını yeniden kazandım. Sinir iletim hızı sıfır olan li sanırım buna felç diyorlar, hareket edemeyen bir adama dokuz ay sonra motosiklet sürmeyi başarmış bir doktordan bahsediyoruz.
Hastayı hastalığa hazırlaması, operasyondaki başarısı ve sonrasında da hastanın elini bırakmayan ve bunu her hastasının her an yüksek bir psikolojik motivasyonla hissettiğini düşündüğüm gerçek bir doktor.

google.com yorumları